Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym

Organizacja pożytku publicznego zajmuje się pomocą potrzebującym rodzinom górniczym wdowom, sierotom, inwalidom górniczym i dzieciom niepełnosprawnym.

OVERVIEW

The domain fundacjafrg.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have parsed zero pages within the site fundacjafrg.pl and found sixty websites referencing fundacjafrg.pl.

FUNDACJAFRG.PL TRAFFIC

The domain fundacjafrg.pl has seen varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjafrg.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjafrg.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjafrg.pl

Bractwo Gwarków Związku Górnośląskiego

88 8437 0002 0010 0156 1759 0001. Jerzy Mańka - prezes Zarządu. Zygmunt Pawłowski - wice prezes. Od 10 października 2011 odwiedzono nas 2363164 razy. Serdecznie witamy na stronie BRACTWA GWARKÓW ZWIĄZKU GÓRNOŚLĄSKIEGO. Bractwo Gwarków jest stowarzyszeniem osób identyfikujących się z wartościami i etosem pracy górniczej i chce być rzecznikiem aspiracji oraz interesów Braci Górniczej.

Zespołowy Dominik

Blog o chłopcu,który od urodzenia ma zespół. zespół Downa,niestety z tym zespołem nie jest mu łatwo. Chociaż nikt nie da gwarancji ,że samemu lżej. I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką. Poniedziałek, 22 sierpnia 2016. Nie piszę,wena skromna była ,a i ta się wyczerpała. Jak to mówią dla takich chwil warto żyć.

Związek Zawodowy Górników w Polsce KWK Bielszowice

Związek Zawodowy Górników w Polsce KWK Bielszowice. Planujemy wycieczkę do Gruzji . Planujemy wycieczkę do Gruzji . 2 Komisja Emerytów i Rencistów - Zarząd. 2 Świadczenia na 2014 rok. Paczki, zapomogi, fundusz socjalny.

WHAT DOES FUNDACJAFRG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjafrg.pl Mobile Screenshot of fundacjafrg.pl Tablet Screenshot of fundacjafrg.pl

FUNDACJAFRG.PL SERVER

We detected that the main page on fundacjafrg.pl took one thousand five hundred and twelve milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjafrg.pl not secure.
77.55.88.224

We discovered that this website is weilding the Apache/2 server.

Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain fundacjafrg.pl had the following on the web site, "Przekaż 1 podatku poszkodowanym przez tragedie górnicze." I observed that the website said " BEZPŁATNY program do rozliczania PIT." They also stated " PZU z myślą o bezpieczeństwie. KOMPUTERY OD WĘGLOKOKS PRZEKAZANE PODOPIECZNYM. Pobyt dla matki z dzieckiem od Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym. Fundacja Rodzin Górniczych od 2004 roku jest organizacją pożytku publicznego i prowadzi akcję odpisów 1 podatku na rzecz działalności statutowej - pomocy podopiecznym Fundacji. W których rodzic pracujący w k." The meta header had FRG fundacja rodzin gĂłrniczych katowice as the first keyword.

SEE MORE WEBSITES

Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA. Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! .

Fundacja Gdańska

Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017.

Generacja - Fundacja

Klub Młodego Wrzeszczaka to miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Od poniedziałku do piątku w godz. Nocne zwierzęta sowy i nietoperze.

Fundacja Głos Młodych Fundacja na rzecz promocji i rozwoju

Działania i inicjatywy wspierające rozwój innowacyjności. Popieranie i realizacja wszelkich inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Wyrównywanie szans grup społecznie słabszych lub upośledzonych, w tym mniejszości narodowych, imigrantów, uchodźców, osób niepełnosprawnych. Zachęcanie do rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji. Promowanie młodych artystów, wspieranie kuratorów i krytyków sztuki.

Fundacja Godne Życie

Placówka nr 1 w WTZ. Placówka nr 2 w ZSO2. Placówka nr 3 w ZHP. Serdecznie witamy na stronie internetowej Fundacji Godne Życie. Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat i służymy pomocą osobom najbardziej potrzebującym. Fundacja Godne Życie prowadzi również 2 Poradnie Prawne, w których bezpłatnych konsultacji udziela radca prawny. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą działalnością.